Vogel Adrienn: Rossz úton is jól teljesített a kis Kia

Vogel Adrienn és Notheisz Ivett mondhatjuk, hogy történelmi győzelmet aratott Egerben, hiszen az Eger Rallye-n bemutatkozó Kia Platinum Rally Cup első futama mellett, a Rallye2-ben régen látott P11-es kategóriában is győzelmet értek el a lányok, így érthető hogy teljesen elégedetten távoztak az évadnyitó futam helyszínéről. A diadal után azonban Adriennek most egy hosszabb szünet következik a rallye-ban, de természetesen az elkövetkező hónapokban sem hagy fel az autózással, csak a zárt pályákra teszi át a székhelyét, a Miskolc Rallye időpontjában például a Hungaroringen szurkolhatnak majd neki a rajongói. Vogel Adriennel beszélgettünk.

Az Eger Rallye mellett a Kia kupa debütáló versenye is volt az évadnyitó futam. Hogyan készültetek erre a fontos eseményre és mit vártatok tőle?…

A interjút olvasd végig az eger-rali.hu oldalon