Arold Péter Autó-motor
Megy a balhé és mondhatnám jogosan. Ezrével járják az utakat Magyarországon az idősebb, használt autók, erre jönnek az új üzemanyag adalékkal és neked gőzöd sincs, hogy beleteheted –  e az autódba, vagy sem. 
Persze nem kell megijedni, mert nem mindig a kortól függ, hogy igen, avagy sem. Egy 1998-as gyártmányú Mitsubishi Colt például lazán eltűri az új adalékot, míg egy 2001-es Skoda Octávia egyes típusú motorjai, nem biztos. Hogy miért? Mert a motor lehet, hogy ugyan az, sőt biztos, de a kiegészítő berendezések, csövek és egyéb bizgentyűk már más és más tűréssel rendelkeznek. Hol vannak már azok az idők, amikor egy autót egy országban gyártottak?!
Egy új magyar programozó fejlesztés most segítségére siet azoknak, akik nem tudják.
Itt megnézheted. De ne feledd! Az adatok itt is csak tájékoztató jellegűek, de legalább irányadók. A legegyszerűbb az alváz és motorszám alapján a gyártónál érdeklődni. De a legegyszerűbb áttérni a 98-as ra. Ha még van olyan.